Szafy pod zabudowę Zgorzelec, szafy i garderoby Bogatynia - Inter-Meble

Title
Przejdź do treści

Szafy pod zabudowę Zgorzelec

Zaletą mebli na zamówienie o określonym wymiarze jest dostosowanie się mebla do wnętrza.
Szafa wnękowa, w której każdy element jest przemyślany, zorganizowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Duża ilość półek, drążki i wysuwane kosze są idealnym rozwiązaniem, by zachować porządek i w pełni wykorzystać przestrzeń nawet w niedużych mieszkaniach. Kosze umożliwiają zachowanie porządku i ułatwiają segregację rzeczy, a dodatkowo zapewniają dobrą wentylację i cyrkulacje powietrza. Możliwość dowolnej aranżacji sprawia, że szafy można zastosować w każdym pomieszczeniu. Pojemne wnętrze szafy pomieści nie tylko wierzchnią garderobę, ale znajdzie też zastosowanie jako szafa gospodarcza w garażu. Półki wewnętrzne utrzymają duże obciążenie i pomogą uporządkować wszystkie narzędzia, sprzęty i akcesoria do sprzątania.
Szafy i garderoby Bogatynia
Szafy pod zabudowę Zgorzelec
Szafy na wymiar Lubań

Szafy i garderoby Bogatynia

Meble, które proponujemy klientom wyposażone są w drzwi otwierane, bądź przesuwne. Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań technicznych i estetycznych, dzięki czemu pomożemy Ci w stworzeniu przyjaznej przestrzeni mieszkalnej. Produkujemy szafy wykończone w różnych stylach, które idealnie dopasowują się do wnętrz, w których są umieszczane. Stosujemy najwyższej jakości lustra, fronty i listwy, dzięki czemu gotowe zabudowy znakomicie się prezentują.
wyposażenie szaf na wymiar       wyposażenie szaf - pantografwyposażenie szaf - szafka na buty
Wyposażenie szaf:
  • Półki,
  • Szuflady,
  • Kosze wysuwane,
  • Drążki,
  • Obrotowy system na buty,
  • Pantograf.

Garderoby na wymiar Bolesławiec

Szafy i garderoby Zgorzelec, Lubań, Bogatynia. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie idealną garderobę dostosowana do Twoich indywidualnych oczekiwań. W przypadku braku miejsca na wydzieloną garderobę, wykonamy pojemna i ergonomiczną szafę na wymiar, która zmieści się praktycznie w każdym pomieszczeniu - zabudowa wnęk, poddaszy użytkowych i innych nietypowych miejsc.
Garderoby na wymiar Bolesławiec
Producent kuchni Zgorzelec
INTER-MEBLE
Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14K/12
59-900 Zgorzelec
NIP:  615-195-00-56
Kontakt z nami:
  +48 695466990
  intermeble2@gmail.com
Wróć do spisu treści